زرین هاست | هاست لینوکس آلمان

همکاری در فروش
TX HostX - шаблон joomla Авто

همکاری در فروش

زرین هاست از تمامی کاربران جهت بازاریابی خدمات میزبانی وب دعوت به همکاری می کند، در حال حاضر سیستم همکاری در فروش زرین هاست به ازای هر فروش و از طریق قرار دادن بنر های تبلیغاتی در وبسایت شما می باشد. در این سیستم شما در برابر هر فروش کمیسیون دریافت خواهید کرد.

نحوه ی عملکرد سیستم همکاری در فروش زرین هاست :

نحوه کار این سیستم به این صورت است که شما یک لینک اختصاصی ویژه دریافت می کنید و پس از آن 25% از مبلغ سفارش تمامی کاربران جدیدی که از طریق لینک اختصاصی ویژه شما وارد وبسایت زرین هاست شوند و سفارش خود را در بخش پشتیبانی کامل کنند به کمیسیون بازاریابی حساب کاربری شما اضافه می شود و در زمانی که شما درخواست واریز وجه را به همراه شماره حساب خود برای ما ارسال کنید آن مبلغ پس از مدت زمان کوتاهی به حساب شما واریز خواهد شد.

شما می توانید به انتخاب خود یکی از بنر های تبلیغاتی زرین هاست را را در وب سایت خود قرار دهید، پس از آن هر بازدید از وب سایت زرین هاست که منجر به خرید سرویس در وبسایت گردد، به صورت خودکار در حساب بازاریابی شما ثبت می شود، این سیستم با استفاده از کوکی های ثبت شده بر روی مرورگر بازدیدکننده ها تا 90 روز پس از بازدید مراجعه کنندگان هر گونه خرید از وبسایت زرین هاست را در حساب شما ثبت خواهد کرد.

به عنوان مثال :
1- یک کاربر از طریق لینک اختصاصی ویژه ی شما وارد وبسایت زرین هاست می شود.
2- این کاربر در بخش پشتیبانی زرین هاست عضو می شود و سفارش جدیدی را تکمیل می کند.
3- پس از تکمیل سفارش این کاربر، سیستم به صورت اتوماتیک 25% از مبلغ سفارش کاربر را به بخش بازاریابی شما اضافه می کند.(25% سود بسیار زیادی  می باشد)
4- شما می توانید با کلیک بر روی گزینه درخواست دریافت وجه، درخواست خود را مبنی بر دریافت حق بازاریابی موجود در حساب کاربری خود ارسال کنید.

آموزش فعال سازی سیستم همکاری در فروش :
1- با ایمیل و کلمه عبور خود وارد بخش پشتیبانی شوید.
2- در منوی بالای بخش پشتیبانی بر روی گزینه "همکاری در فروش" کلیک کنید.
3- بر روی گزینه ی "فعال سازی حساب به عنوان بازاریاب" کلیک کنید.(در این مرحله همکاری در فروش برای حساب کاربری شما فعال شده و شما لینک اختصاصی ویژه ی خود را دریافت می کنید)
4- لینک اختصاصی ویژه خود را در وبسایتتان قرار دهید.
شما میتوانید لینک ویژه ی اختصاصی خود را با توجه به شرایط و موقعیت های وبسایتان به تصاویر و یا متن های مختلف پیوست کنید، به عنوان مثال می توانید لینک اختصاصی ویژه ی خود را بر روی عبارت "این وبسایت توسط سرور های زرین هاست میزبانی می شود" پیوست کنید.
همچنین می توانید بنر های زرین هاست را در بخش های مختلف وبسایت خود قرار دهید و لینک اختصاصی ویژه ی خود را به آن ها پیوست کنید.

نحوه پرداخت وجه :

در هر زمان که سود حساب همکاری در فروش شما به بیشتر از 25000 تومان رسیده باشد شما با کلیک روی گزینه "درخواست دریافت وجه" می توانید این مورد را به ما اطلاع دهید تا ما موجودی حساب بازاریابی شما را طبق درخواست شما به اعتبار ناحیه کاربری و یا شماره حساب شما واریز کنیم.
مبلغ اعتبار همکاری در فروش از طریق واريز به كارت شتابي و يا شماره حساب کاربران و در مدت زمانی کوتاه انجام خواهد شد.

چند نمونه از بنر های تبلیغاتی زرین هاست :
شما می توانید از بنر های زیر در سایت های خود استفاده کنید.

جدید:

 

 


سوالات متداول:

سوال: آیا امکان دارد حق بازاریابی من به اعتبار حساب کاربری اضافه شود و از آن در سفارش سرویس های جدید یا تمدید سرویس ها استفاده کنم؟
پاسخ: بله در صورت درخواست شما این امکان وجود دارد و حق بازاریابی شما به موجودی حساب کاربری شما اضافه خواهد شد.
سوال: آیا می توانم بنر های زرین هاست را در چندین وبسایت قرار دهم و یا از لینک اختصاصی ویژه ی خود در چندین وبسایت استفاده کنم؟
پاسخ: بله، هیچگونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
سوال: چه مدت پس از درخواست دریافت وجه، حق بازاریابی به حساب من واریز خواهد شد؟
پاسخ: پس درخواست دریافت وجه توسط شما و دریافت شماره حساب های شما حق بازاریابی شما طی مدت زمانی کوتاه و معمولا طی 24 ساعت به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.
سوال: آیا می توانم از بنر هایی که خودم آن ها را طراحی کرده ام استفاده کنم؟
پاسخ: بله این امکان وجود دارد اما لازم است تا ابتدا بنر ها را از طریق بخش پشتیبانی برای ما ارسال کنید تا متن و موارد درج شده در بنر ها توسط ما تایید شود.
سوال: آیا سیستم همکاری در فروش زرین هاست شامل مبلغ دامنه های ثبت شده نیز می شود؟
پاسخ: خیر، سیستم همکاری در فروش زرین هاست تنها شامل سرویس میزبانی وب می شود و شامل دامنه های ثبت شده نمی شود.

در زرین هاست تمامی کاربران قادر به استفاده از سیستم همکاری در فروش هستند.
دریافت کمیسیون تنها شامل فروش خدمات میزبانی وب می شود و شامل دامنه های ثبت شده نمی شود.
با استفاده از این سرویس شما علاوه بر دریافت کمیسیون، ما را در جذب کاربران جدید یاری خواهید کرد و ما پیشاپیش از این همکاری سپاسگذاریم.